معایب کراتینه مو

شنا کردن در آب تمیز به خودی خود باعث آسیب به موهای کراتین شده نمی شود؛ اما کلر آب استخر می تواند ماندگاری کراتین را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. محصولات مرتبط با کراتینه در حالت کلی هیچ آسیبی به مو نمی زنند و بسیار تاثیرگذار هستند مگر آن دسته از محصولاتی که از برندهای نامعتبر و با قیمت های بسیار ارزانی ارائه می شوند. اساساً، لغت بالیاژ در فرانسه به معنای از این به آن سو حرکت کردن است، بنابراین هایلایتهای شما باید روی تکههایی از مو باشد که بیشترین حرکت (به ویژه در اطراف صورت و پیشانی) را دارند. به طور کلی این مواد تدریجی به راحتی با شامپو از بین میروند، از این رو، نیاز به استفاده مداوم دارند. اگرچه فرمالدهید در دمای اتاق به صورت گاز است اما به شکل محلول برای محافظت از گونههای بیولوژیکی و همچنین به عنوان ماده ضدعفونی کننده استفاده میشود. به طور کلی مولکولهای رنگی در این نوع از محصولات به داخل قشر مو نفوذ نمیکنند و فقط بر روی پوشش موها (خارجیترین لایه مو) رسوب میکند.

این نوع از رنگها، موها را به اندازهی نوع دائمی یکنواخت رنگ نمیکند. معمولاً با این تکنیک رنگ مو، هایلایتهایی تقریباً یک تا دو درجه روشنتر از رنگ اصلی در مناطقی که در معرض نور خورشید قرار میگیرند، اضافه میشود. برگ درخت نیل (Indigo) هم از دیگر رنگهای شبه پایدار است که به صورت پودری سبز در بازار وجود دارد و زمانیکه با حنا مخلوط شود، نتیجهای بسیار جذاب را رقم خواهد زد. رنگ موهای شبه پایدار طبیعی: در میان رنگ موهای شبه پایدار، حنا و متریال مشابه رایجترین رنگهای طبیعی هستند. به طور کلی، اگر تا ۵۰ درصد از موهای شما سفید است و تصمیم دارید موها را به رنگ طبیعی خود برگردانید، میتوانید از رنگ موی نیمه دائمی استفاده کنید. این رنگ موی فلزی حاوی PPD نبوده و برای افراد حساسیتزا نیست. بر خلاف رنگهای دائمی و نیمه دائمی، مدلهای شبه پایدار حاوی PPD نیستند، بنابراین، معمولاً واکنشهای آلرژیک برای افراد حساس ایجاد نمیکنند.

اگر صاحب موهایی حساس و شکننده هستید و تنها قصد پوشاندن تارهای موی سفید خود را دارید، انتخاب رنگ موهای نیمه دائمی (Demi-Permanent) میتواند گزینهای بهتر باشد. رنگ موی نیمه دائمی نمیتواند رنگدانههای اصلی مو را سفید کند. رنگ موی موقت برای روشن کردن رنگ اصلی موهای شما و ایجاد رنگهای فانتزی و خاص مانند آبی، صورتی، بنفش، سبز، طلایی و غیره مناسباند. از این رو رنگهای نیمه دائمی حالتی طبیعیتر به موهای شما میدهند. به طور کلی این مدل از هایلایت با رشد موها طبیعیتر به نظر میرسد و یک گزینهی عالی برای کسانی با موهای تیره یا قهوهای رنگ است. به یاد داشته باشید که اگر برای رنگ کردن موهای خود به آرایشگاه میروید، حتما یک عکس از آنچه مدنظرتان هست را با خود ببرید. کراتینه مو یک روش زیبایی مو است. کراتینه درمانی که از پروتئین مشابه موهای شما ساخته شده است، یک روش در سالن است که برای بستن کوتیکولهای شما و کاهش تخلخل برای مدت طولانی طراحی شده است. رنگ موهای شبه پایدار نه حاوی آمونیاک و نه پراکسید هیدروژن هستند.

آیا مو های شما نیاز به درمان از طریق کراتین دارد یا نه؟ فرقی نمیکند که موهای شما مجعد باشد یا فر، صاف باشد یا حالتدار و حتی رنگ شده باشد یا نه. بنابراین گزینهای مناسب برای افرادی که موهای آسیب دیده و شکننده دارند به حساب میآید. استفاده از رنگهای فلزی نیاز به استفاده مکرر در طول هفته دارند و جالب است بدانید که با هر بار استفاده از آنها، میتوان تیره شدن تدریجی رنگ مو را از خاکستری به قهوهای روشن تا شرابی را مشاهده کرد. یکی از روشهای زیبا در زنگ کردن موها استفاده از تکنیک آمبره است. با استفاده از این روش به راحتی می توانید با تاثیرگذاری فوق العاده ای موهای خود را صاف و درخشان نمایید. اما ممکن است بر روی موهای متخلخل و با کیفیت پایین عمیقتر جذب شوند و مدت بیشتری باقی بمانند. بدون شک خرید کراتین مو مناسب و با کیفیت یکی از دغدغه برانگیزترین موارد در زمینه کراتین مو میباشد .اما چگونه یک خرید کراتین مو مناسب انجام دهیم . برزیلین بلواوت دارای کیفیت بالایی است و استقبال خوبی نیز از این محصول شده است.

دیدگاهتان را بنویسید