معرفی 6 تا از بهترین مواد کراتینه مو موجود در بازار – مزایا، معایب، قیمت

کیت رنگ موی مردانه مارال مدل Black Brown با حجم ۱۰۰ میلیلیتر (دو رنگ موی ۵۰ میلیلیتری) محصولی کامل برای آقایان است که با وجود دو عدد رنگ مو، شانه مخصوص رنگ مردانه و ماسک نرمکننده و احیاکنندهی بعد از رنگ، کیتی کامل به حساب میآید. کراتینه مو، اصطلاحی که این روزها شاید بیشتر از همیشه میشنوید. این رنگ با درصد آمونیاک کمی که دارد، احتمال حساسیت کمی را ایجاد میکند. به طور کلی با استفاده از این نوع اسپری رنگ مو میتوانید از بابت عدم ایجاد آلرژی و حساسیت مطمئن باشید. این کیت آرایشی حاوی تیوب نرمکننده و حالتدهندهی مو به حجم ۴۴ میلیگرم و دستکش مخصوص رنگ کردن مو است. اولین قدم در انجام کراتین انتخاب یک محصول با کیفیت در میان این همه تنوع محصولات درمانی مو است شما باید دقیقا بدانید که از محصولی که استفاده میکنید چه انتظاری دارید آیا بیشتر جهت صاف و لخت کردن مو ها این عمل را انجام میدهید؟ به همین جهت برای هماهنگ شدن همه قسمتهای مو باید این کار را پیوسته تکرار نمایید. اگر برای لخت و براق شدن موهای تان روش کراتین مو را انتخاب کردید بهتر است همه چیز را درباره کراتین مو بدانید. در همین راستا جالب است بدانید که رنگ دائمی فیتو رنگ مو را کمی روشنتر از موهای طبیعی شما خواهد کرد.

با توجه به همین مساله انتخاب یک رنگ موی دائمی که به خوبی ریشهی سفید موها را پوشش دهد، امری چالشی است. با توجه به حساس بودن این مرحله، حتما باید دقت لازم وجود داشته باشد که مواد از فاصله یک سانتی متری ریشه بر روی موها قرار گیرد و به هیچ عنوان نباید مواد کراتین به ریشه موها برخورد داشته باشد. مطمیین شوید بعد از کراتینه قرار نیست به مهمانی خاصی بروید و به هیچ عنوان نباید از کلاه استفاده کنید. به طور کلی این نوع محصول از شرکت جنتالین از کیفیت مناسبی برخوردار است و میتواند به موهای شما در مهمانیها زیبایی خاصی ببخشد. اسپری رنگ مو جنتالین در پایه رنگهای سبز، قرمز، صورتی، بنفش، آبی، نارنجی تولید شده و برای افراد علاقهمند به رنگهای فانتزی کاملا کاربردی است. اسپری رنگمو جنتالین مدل color & style در حجم ۱۵۰ میلیلیتر، جهت رنگآمیزی موقت موها در رنگهای مختلف است. از طرفی رنگهای شکلاتی، تیره مانند قهوهای و پرکلاغی، شرابی و فندقی از محبوبترین و پرمصرفترین رنگهای برند بیول است و میتواند انتخابی جذاب باشد.

جالب است بدانید که کراتین عمدهترین مادهی تشکیل دهندهی ساقهی مو محسوب میشود اما این ماده بر اثر استفاده ی مداوم از مواد شیمیایی مانند رنگ، مش، فر و براشینگهای مداوم از بین میرود. جالب است بدانید که این محصول حاوی روغن آرگان، روغن هسته ی انگور، روغن بادام، ویتامین، نرم کننده و حالت دهندهی مو است و باعث درخشندگی موهای شما میشود. رنگ مو نیو پرستیژ کالر، یک کالای رنگ روشن با حجم ۱۲۰ میلیلیتر است که میتواند تغییر جالب توجهای را برای همهی خانمهایی که بهدنبال تغییر و تحول در ظاهر خود هستند، ارائه کند. اما ممکن است شما به یک آرایشگاه معمولی مراجعه کنید، اما از قیمتهای ارائه شده در آن جا نیز راضی نباشید. در کنار ارائه توضیحات کافی در مورد انتخاب و خرید انواع رنگ موهای مناسب، حال وقت آن است که به پرفروشهای دیجی کالا مراجعه کنیم و گزینههایی را به منظور تکمیل این راهنما به جامعترین شکل ممکن به شما معرفی کنیم. شما میتوانید این رنگ موی پرفروش را با حجم ۱۰۰ میلیلیتر از سایت دیجی کالا خریداری کنید. آب شور ودارای کلر کراتین مو را از بین میبرند پس تا حدامکان از شناکردن و رفتن به استخر خودداری کنید. استفاده از این رنگها بدون دکلره نیز امکانپذیر است و حتی میتوان بدون آرایشگاه رفتن از آنها استفاده و در خانه موها را رنگ کرد.

این نوع رنگ مو محصولی اوریجینال از شرکت فرانسوی فیتو است که با حجم ۴۰ میلیلیتر و ساشه ۱۲ میلیلیتری و حاوی نرم کننده و تثبیتکننده، محصولی کامل به حساب میآید. کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره ۷.۱ رنگ بلوطی، محصولی بلژیکی به سفارش ترکیه و مناسب برای بانوان است که همراه با سرم تقویت کننده ۱۲ میلیلیتری محصولی کاملا برای موهای حساس و معمولی به حساب میآید. رنگ مو بیول سری Chocolate مدل HERBAL یک کالای دائمی، ایرانی و با حجم ۱۰۰ میلیلیتر است که برای خانمها گزینهای مناسب و ماندگار به حساب میآید. بحث موهای سفید و خاکستری چه برای خانمها و چه آقایان همواره موضوعی آزاردهنده است. برای موهای خیلی مجعد و فرفری ، آیا کراتینه آن را کاملا صاف می کند؟ آن دسته از آرایشگرانی که به اندازه کافی مجرب نیستند، ممکن است موهایتان را در معرض حرارت بسیار بالا یا ترکیبات زیاد مواد شیمیایی قرار دهد و به موهایتان آسیب جدی بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید