نحوه انجام صافی و کراتینه مو مردانه؛ مزایا و عوارض

پس از انتخاب محصول مورد نظر ابتدا باید موها را با شامپوی قبل کراتین ۳ بار بشویید .پس از شستن و آبکشی کردن مو ها را با کمک سشوار خشک نمایید معمولا اگر قصد کراتین به منظور ترمیم مو را دارید بهتر است موهارا کامل خشک کنید اما اگر به منظور صاف و لخت شدن کراتین میکنید تا ۸۰% موها را خشک نمایید.پش از ان موهارا تقسیم بندی کنید برای اغشته کردن مو به مواد کراتین باید لایه های بسیار نازک مو را بردارید و با شانه مخصوص کراتین مواد را به مو ها بزنید .مواد کراتین باید از فاصله یک سانتی متری ریشه زده شود. 3. مواد کراتین را از نیم سانتی ریشه مو به موها زده و شانه ریز کنید تا مواد به همه جای موها برسد. برای بعضی از موها و با توجه به نوع مواد کراتین باید دو روز به موها زمان داده تا کراتین بطور کامل به ساختمان مو نفوذ و اثر کند، در این مدت باید مراقب باشید تا موها خیس نشود و موها را با کش و لوازم دیگر نبندید. درست است که کراتینه یک راه میانبر برای به دست آوردن موهای صاف است اما با گذشت زمان و از بین رفتن اثر کراتینه، مو خشنتر و معجدتر از قبل میشود.

یکی از مواد مورد استفاده، شامپوی قبل از کراتینه کردن مو است. همچنین استفاده از شامپوهای نرم کننده که بعد از کراتینه کردن موها باید از آنها استفاده کنید، یکی دیگر از عوامل بد رنگ شدن موها است. درست است که انچام کراتینه مو در آرایشگاه و زیر نظر یک متخصص بسیار بهتر است زیرا که سریعتر و با کیفیت بیشتری انجام میشود، اما شما میتوانید برای صرفه جویی در هزینه و قیمت کراتینه مو زنانه و مردانه از روش های کراتینه مو در منزل که با استفاده از مواد طبیعی است استفاده کنید، که در ادامه به بررسی این زوش ها میپردازیم. حالا کافی است به پروفایل هر متخصص رفته، نمونه کار هرکدام و نظرات مشتریان قبلی را بررسی کنید و با توجه به هزینه پیشنهادی بهترین فرد را برای کراتینه مو انتخاب کنید. توجه داشته باشید مقدار حجم مویی که در اتو قرار می گیرد نباید زیاد باشد و هر دسته از موها را باید حدود ۷ تا ۸ مرتبه اتو بکشید و بعد از اتمام کار اتوی موها نباید موهایتان را خیس کنید. موها را حدود 80 درصد خشک می کنیم بطوری که کمی مرطوب باشد.

با در نظر گرفتن میزان آسیب مو حدود 20 تا 50 دقیقه زمان می دهیم تا محلول کراتین صافی مو اثر کند. با گذشت زمان ، به دلیل شرایط آب و هوایی مختلف ، آلودگی و خاک و غیره ، این پروتئین ها شروع به تحلیل رفتن می کنند و موهای شما را وز ، خشن و خشک می کنند . سپس بعد از سپری شدن مدت زمان مکث موها را با شامپو مناسب موی کراتین شده شسته و با سشوار خشک کنید. 3. با سشوار 80 درصد موها را خشک کنید، موها باید کمی مرطوب بماند. با حوله موها را خشک کرده و موها را در حالت نیمه مرطوب به مواد کراتین آغشته کنید. با شانه زدن قسمت هایی از مو که مواد نگرفته به مواد آغشته می شود. موهایی که کراتینه می شوند حتما باید از شامپوهای مخصوصی که سولفات لورت سدیم (نمک) ندارند استفاده شود. جنس موهای مختلف با توجه به نازکی و ضخیم بودن ،فری و حالتداربودن قطعا در نتیجه کراتینه تفاوت ایجاد میکند.

هر چه تارهای مو نازک تر و حالت مو کم تر باشد جواب بهتری از کراتین خواهید گرفت و به جلسات بعدی کشیده نخواهد شد اما هر چه تارهای مو ضخیم تر و فری مو بیشتر،مو به درمان های بیشتری برای رسیدن پروتئین کامل به ساقه مو نیاز دارد. هنوز به درستی مشخص نیست که آیا درمان گاه به گاه با کراتین می تواند اثرات طولانی مدتی بر سلامتی فرد داشته باشد یا خیر، اما اگر حساس هستید یا آسم و آلرژی دارید، بهتر است از آن صرف نظر کنید. خبرگزاري آريا – بوتاکس و کراتين مو , در اين مقاله ما بوتاکس مو و کراتين را توضيح مي دهيم و به شما کمک مي کنيم تا بين دو درمان يکي را انتخاب نماييد. در این مقاله سعی کرده ایم شش تا از بهترین محصولات موجود در بازار تهران را برای شما مقایسه کنیم. وقتی مواد به کل قسمت های مو قرار گرفت قسمت ریشه را به سمت بالا فید کنید و در انتها موها را شانه کنید تا مواد اضافی از روی موها خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید