چگونه بهترین رنگ مو را انتخاب کنید؟

وارد چشم میشود: در روایت آمده پیامبر(ص) امر فرمودند به سرمه کشیدن با اثمد و فرمودند:«از این سرمه استفاده کنید زیرا چیزی را که از بیرون وارد چشم میشود را خارج میکند و چشم (بینایی) را صاف میکند.» فایده سوم، تقویت و جلای بینایی: در روایت آمده:«یک بادیه نشین نزد پیامبر(ص) آمد، نامش فلید است و چشمانش اشک ریزی داشت، پیامبر(ص) فرمودند میبینم دو چشم شما مرطوب است، او عرض کرد بله ای رسول خدا(ص) همان گونه که میبینی چشمانم ضعیف است، پیامبر(ص) فرمودند از اثمد استفاده کن زیرا این روشنایی چشم است.» با توجه به این روایت آن مرد از ضعف چشم شکایت داشت و پیامبر(ص) اثمد را به او توصیه کرد پس میتوان گفت که اثمد برای ضعف چشم مفید است و نکته دیگر اینکه بین اشک ریزی و ضعف چشم رابطهای وجود دارد. جامع خاویار غنی ترین موهبت دریاست به انسان که از دیرباز به عنوان محصولی لوکس و گران قیمت مورد توجه اکثر مردم دنیا بوده این طلای سیاه دارای پروتئین خاصی به نام ایکتولین(ICHTHULIN)هست که خاصیت ضد چروک قوی و ضد افتادگی و همچنین آلبومین است که خاویار را از تمام مواد موجود در جهان متمایز می کند زیرا طیف وسیعی از مشکلات پوستی را برطرف میکند.

توجه کنید که تمام یا اکثر کرمهای حلزون موجود در بازار از مقادیر کمی روغن حلزون استفاده کرده اند در حالی که در این کرم از خود ژل حلزون به صورت مستقیم و زیاد استفاده شده همچنین دیگر ترکیبات و تدابیر تخصصی آن باعث شده تولید این کرم بیش از یک ماه زمان ببرد. این کرم حاوی مقادیر زیادی ژل حلزون،(چندین ورق نقره در هر کرم که موجب تاثیر قوی در شفاف سازی و زیبایی پوست دارد ،روغن آرگان اصل،روغن جوجوبا،روغن آووکادو و چندین ترکیب موءثر و قوی در زمینه زیباسازی پوست می باشد که ترکیب اینها معجزه طبیعت را برای شما به ارمغان می اورد. همچنین می توانید برای ساخت کراتین مو خانگی، یک عدد تخم مرغ را با ¼ لیوان ماست را هم به سس مایونز خود اضافه کنید و با یکدیگر مخلوط کنید و آنقدر با یکدیگر هم بزنید تا مخلوطی یک دست حاصل شود. همچنین با توجه به حالت موی سر شما باید از شامپوهای مخصوص استفاده نمایید که فاقد مواد شیمیایی مضر و سولفات باشند. بعد از کراتینه کردن موها، برای کمک به جذب بیشتر و سریعتر پروتئین کراتین در کوتیکولهای ساقه موی خود، و همچنین افزایش دوام کراتین توصیه میشود از سرم و شامپوهای مخصوص موهای کراتینه استفاده نمایید.

شامپوهای مخصوص کراتینه به شما در ماندگاری اثرات این تکنیک تا حد زیادی کمک میکند. این پروتئین بی همتای مروارید تولید کلاژن را افزایش می دهد که منجر به درخشندگی و گوشتالو شدن پوست می شود.پروتئین کانکیولین اثرات مشابهی برای کراتین دارد که یکی از پروتئین های پوست و موی شماست و قادر است آبرسانی به سلولهای پوست را بهبود دهد، متابولیسم سلولی را تسریع کند، گردش خون را افزایش دهد و ترمیم سلولهای آسیب دیده کمک می کند. کراتین یکی از پروتئین های اصلی ساختاری در بدن انسان و سایر جانداران است. خوشبختانه، این راهنما آماده شده است تا این فرآیند را آسانتر کند. می توان با خوراکی ها این لایه کراتین را روی سطح مو تقویت کرد؟ از مزایای کراتینه پریم می توان به ترمیم و بازسازی ساقه موها، خاصیت لخت کننده گی قوی ، نداشتن فرمالئید و نداشتن حساسیت و آلرژی، صد در صد ارگانیک، بدون ایجاد بو و گاز سمی و بالاترین سطح ماندگاری روی مو اشاره کرد است. است. این کرم دارای کلاژن بالایی هست که بازسازی کننده قوی سلولهای پوست و ضد چین و چروک پوست بوده و صورت را صاف ، شفاف ، شاداب و کاملا جوان می کند و داشتن این کرم یک نشانه ی خوب و رویایی برای زیبارویان ایرانی می باشد.

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی و خرج های سنگین و با استفاده مداوم از آن چندین سال جوان شوید.مناسب خانمها و اقایان بدون محدودیت سنی نحوه مصرف : کرم را در هفته سه تا چهار دفعه بعد از غروب آفتاب(اول شب)به موضع مورد نظر بمالید و قبل از مصرف موضع را بشورید و خشک کنید و بعد استفاده کنید. در سه روز اول پس از انجام کراتین، تنها مجاز به شانه زدن موها هستید. درواقع، با رنگ کردن موها میتوانید ظاهری جدید و سبکی نو برای خود ایجاد کنید. از دیرباز استفاده از طلا برای پوست در طب چین باستان،روم و مصر به عنوان یک عمل فوق العاده موءثر و نتیجه بخش بوده که فقط قشر خاص و ثروتمند مردم از آن استفاده میکردند. فیبروئین موجود در ابریشم به مر شدن صورت کمک میکند و با افزایش متابولیسم سلولی و تقویت گردش خون به ارام تر شدن پوست های ملتهب کمک میکند و سبب تقویت یکنواختی رنگ پوست و نتیجتا باعث رفع لک،اکنه و چین و چروک های پوست میشود پروتئین ابریشم استحکام پوست را افزایش می دهد و باعث جوانسازی و بازسازی سلول های سطحی شده و همچنین باعث ترمیم پوست اسیب دیده میشود و ایجاد لطافت و حس نرمی منحصر به فرد را ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید