کراتینه مو ؛ معجزه زیبایی یا دشمن سلامتی موها ؟

پس سعی کنید تا حد امکان کمتر موهای خود را بشویید. کراتین مو تا 6 ماه ماندگاری دارد، اما ماندگاری بوتاکس مو 4 ماه است. علاوه بر این جنس ماسک کراتینه، نحوه کراتینه کردن و میزان کراتینه میتواند در ماندگاری آن اثر بسزایی داشته باشد. با توجه به اینکه امروزه نگرانی های زیادی در مورد درمان های کراتینه حاوی فرمالدئید وجود دارد و این ماده ، ماده ای سرطان زاست توصیه ما استفاده از دیگر روش های درمان کراتینه و استفاده از محصولات امن تر است ، اگر چه ماندگاری این روش ها کمتر است ، اما در عوض امنیت و سلامت شما را تضمین می کند. اگرموهای شما کراتین کافی در خود داشته باشند به خوبی در دمای بالا و پایین از خودشان مقاومت نشان میدهند و خراب نمیشوند. اگر میخواهید بوتاکس مو بزنید؛ باید ببینید اصلا کاندیدای مناسبی برای این استفاده از این ماده هستید؟ فرقی ندارد که در خرید کراتین مو ، کدام نوع ماده را انتخاب کرده اید. حالا در نظر داریم تا چند نکته مهم را برای شما توضیح دهیم تا شما را در انتخاب و خرید کراتین مو مناسب راهنمایی کنیم .

اگر حساسیت ناشی از کراتین مو در منزل برای شما مشکلساز نشود، معمولا در بلندمدت انجام کراتینه مو در منزل موثر است. 1. برای کراتینه کردن موها ابتدا برند مورد اطمینانی از کراتینه مو را انتخاب کنید، سپس موهای خود را چند مرتبه با یک شامپوی مخصوص کراتین یا یک شامپوی ضعیف مثل شامپو بچه بشویید. به طور حتم این روش زیبایی بدون عوارض نیست، اما زمانی که عوارض کراتینه مو و فواید کراتینه مو را کنار یکدیگر میگذاریم، کراتینه مو زنانه انتخاب میشود. پیشنهاد میکنم قبل از انجام آن، ابتدا درباره انواع روشهای کراتینه کردن مو بخوانید تا بهترین روش را برای موهای خود انتخاب کنید. مطلب پیشنهادی: هر آنچه درباره اکستنشن مو باید بدانید! اما در صورت بروز هر گونه آسیب در موهای خود، باید از رنگ کردن و خصوصا دکلره کردن موهای خود خودداری کنید. بعضی از آن ها برای موهای فر و وز کاربرد دارند در حالی که بعضی دیگر فقط برای ترمیم و احیا موها مناسب هستند. موهای وز و خشکشدهای دارند. کراتینه کردن مو یکی از انواع روش های مناسب برای صاف کردن موهای فر و وز است و شما می توانید با مشاهده مطالب آموزش کراتینه مو مهارت لازم را در این زمینه بدست آورید.

بوتاکس مو با پوشاندن حفرات ریز ساقه مو سبب صافی و کاهش وز آن میشوند. وقتی ساقه نرم و صاف باشه ریشه رو راحتتر میشه باهاش کنار اومد. اگر زیاد از سشوار، اتوی صاف کننده و اتو فرکننده استفاده کنید؛ این مواد کراتینی در موهایتان از بین میروند. فرق بوتاکس مو و پوست: موهای سر به مرور زمان و تاثیر آسیبهای محیطی، نرمی و انعطافپذیری خود را از دست میدهند. حداقل زمان برای یک موی کوتاه ۴ساعت و ممکن از مویی تا ۱۴ساعت هم زمان ببرد با توجه به پری و جنس مو. و پس از رنگ کردن موهایتان نیز، بهتر است 5 تا 7 روز زمان دهید و سپس اقدام به کراتینه کردن موی خود نمایید. نگذارید حتی چند تار هم از نظر بیفتند. البته لازم نیست یک سشوار کردن حرفهای را در نظر بگیرید. همچنین در هنگام استفاده از سشوار یا اتوی مو باید توجه داشته باشید که دمای بالا میتواند موجب از بین رفتن اثر کراتین مو در سر شود.

کراتین مو هم که نوعی پوشش بر موهای آسیب دیده است؛ در نینیبان مزایا و معایب، این دو عامل مراقبت از مو را بررسی میکنیم. بوتاکس مو نوعی نرمکننده است . این لایه در قسمتهای زیرین مو است ۸۰ تا ۸۵ درصد موها را تشکیل میدهد. همچنین اگر پیشنهاد یا انتقادی نسبت به محتوای این صفحه دارید یا منبعی معتبر برای تکمیل مقاله سراغ دارید حتما ما را در جریان بگذارید. کار اصلی محصولات حاوی کراتین مو صاف کردن موی فر و مجعد افراد و همچنین شلاقی کردن موی افراد دارای موهای صاف می باشد. در واقع عامل اصلی که سبب سوزش چشم شما میشود همین ماده است. در مطالب قبلی اطلاعاتی از کراتینه کردن را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم در این بخش از آی نبض قصد داریم شما را با آموزش کراتینه مو آشنا سازیم. استفاده از کراتین موی آمازون VIP باعث لخت شدن و تقویت شدن موها میشود. همانطور که میدانید کراتینهی مو دائمی نیست و مداوم نیاز به ترمیم دارد؛ و انجام کراتین مو در منزل یا آرایشگاه در برخی افراد موجب نازک شدن موها و همچنین ریزش موی سر میشود. همچنین دقت داشته باشید که مواد مصرفی مرغوب و باکیفیت کراتینه اصلاً ارزان نیست!

دیدگاهتان را بنویسید