کراتینه مو درجه 1 – 7 پرسش مهم – معرفی مراکز معتبر

2 قاشق غذاخوری عسل ، 3 قاشق غذاخوری روغن زیتون را با یکدیگر ترکیب کنید و قبل از حمام به موهایتان بمالید و بعد از گذشت 15 دقیقه ، مو های خود را آبکشی کنید. فرمالدهید میتواند با نامهای دیگری مثل متانال که نام سیستماتیک این ترکیب شیمیایی است و یا همچنین نامهایی مثل متیل آلدهید، متیلن گلایکول و یا متیلن اکسید شناخته شود. کراتینه مو همچنین می تواند رشد موها را بهتر و تقویت کند و همین موضوع به جلوگیری از ریزش مو کمک کند. در واقع با رشد موها، وضعیت به حالت قبل بر می گردد. این مخلوط را قبل از حمام کردن روی موهای خود بگذارید و 20 دقیقه صبر کنید و سپس موهایتان را با شامپو بشویید . اگر بعد از کراتینه کردن موهایتان، تمایل به رنگ کردن آنها داشتید، دقت کنید که باید بین 15 تا 20 روز بعد از انجام کراتین صبر کنید و سپس اقدام به رنگ کردن موهای خود نمایید چرا که استفاده از رنگ مو در مدت زمان کمی پس از کراتینه کردن، ممکن است سبب آسیب دیدن وسوختن ساقه موی شما شود. قبل از رزرو سالن برای درمان کراتین مو بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. برای درمان کراتین مو باید به یک سالن آرایشگاه مراجعه کنید.

برای انکه نتیجه کار، رضایت بخش باشد همیشه یه یک سالن و کلینیک تخصصی احیا مو مراجعه کنید. از آنجا که صاف کردن موهای کراتینه شامل بازسازی پیوندهای طبیعی مو است، بهترین کار، مراجعه به یک متخصص است. در بسیاری مواقع، حتی با وجود انجام صحیح مراحل فرایند کراتینه، حاصل کار، چندان مطلوب نیست و به همین دلیل، خرید کراتین مو خوب، شرط اول برای حصول نتیجه دلخواه در این خصوص است. یک آووکادو رسیده ،یک موز رسیده ، نصف قاشق غذاخوری روغن بادام را با یکدیگر مخلوط کنید و آن را بر روی پوست سر خوب ماساژ دهید و نیم ساعت صبر کنید، سپس با آب ولرم موها را شامپو کنید، این روش را یک یا دو بار در هفته، برای صاف شدن مو بکار ببرید. شاید زمان آن رسیده است که خود را از قید و بند های قراردادی نجات بدهیم و با رویکردی هوشمندانه فریب سیاست مصرف گرایی را نخوریم و به دنبال روش های دیگری برای سلامت و زیبایی طبیعی موی خود باشیم. کراتین یک پروتئین طبیعی است اما فرآورده های آرایشی کراتینی همراه با چندین ماده افزوده دیگر از جمله یک ماده شیمیایی به نام فرمالدئید ساخته می شوند. کراتین یک ماده شیمیایی طبیعی است که در مو، دندان و ناخن وجود دارد.

در واقع یک موی شاداب و براق و لخت سرشار از کراتین است که با سشوار کشی زیاد و اتوکشی نامناسب و رنگ موهای فوق العاده قوی شیمیایی این کراتین در موهای طبیعی به نیستی و نابودی می رسند که به این حالت موهای آسیب دیده گفته می شود. پیشنهاد میشود که هفتهای یک بار این کار را تکرار کرده و نتیجه تغییر را در حالت و استحکام موهای خود مشاهده کنید. شما میتوانید با مواد مناسب موهای خود را کراتینه کرده و از زیبایی آن لذت ببرید. برای اینکه موهای شما در فرایند کراتینه مو کوچکترین آسیبی نبیند، باید از یک آرایشگر متخصص کراتینه مو کمک بگیرید. 1 عدد تخم مرغ ، 4/1 لیوان ماست ، 4/1لیوان سس مایونز را آنقدر با هم بزنید تا مخلوطی یک دست به دست آید و کف کند. همچنین کراتینه مو باعث درخشش مو و براقیت مو می شود و می تواند وز شدن موها را تا حدود زیادی کاهش دهد. همچنین شما باید بعد از انجام کراتینه مو ، از شامپو و نرم کننده ای که فاقد کلرید سدیم و سولفات است استفاده کنید ، زیرا هر دوی این مواد می توانند درمان کراتینه شما را بی اثر کنند. کراتین همچنین از سلولهای اپیتلیال در برابر آسیب یا استرس محافظت می کند.

طبق تحقیقات کارگروه محیط زیست ، برخی از شرکت ها سعی می کنند این واقعیت را که محصول یا مواد کراتینه آنها حاوی این ماده شیمیایی است پنهان کنند. این پکها علاوه بر کراتین، شامل شامپو قبل و ماسک تثبیت هستند که استفاده از آنها بعد از کراتینه کردن، میتواند در ارتقای کیفیت موهایتان و ماندگاری کراتین تأثیر به سزایی داشته باشد. همه عوامل محیطی خواه طبیعی و خواه غیر طبیعی می توانند در تخریب پروتئین ساختاری و مهم کراتین، تاثیرگذار باشند. در این مقاله کراتین، کراتین درمانی مو، مواد مختلف کراتین مو و اوزون تراپی مو معرفی می شود. شاید شنیده باشید که در برخی از موارد واژه کراتین درمانی را به کار میبرند و در برخی از موارد کراتین صافی. این شیوه درمانی محبوب ترین روش برای ترمیم موهای آسیب دیده است که تا حدود زیادی صافی مو را نیز به دنبال دارد. موز له شده ، تخم مرغ ،2قاشق غذا خوری شیر ، 2 قاشق غذاخوری عسل و 1 و نیم قاشق روغن زیتون را با یک همزن دستی مخلوط کنید تا یکدست شود به طوری که تکه های موز در آن دیده نشود.سپس ماسک را روی مو و پوست سر خود به مدت یک ساعت قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید