کراتینه مو مردانه چقدر دوام دارد؟

برای افرادی که از داشتن موی فر راضی هستند این شیوه درمانی مناسب تر است. افرادی که کراتینه مو انجام می دهند اگر موادی که در کار استفاده شده خوب باشند، اغلب از نتیجه ی کار راضی هستند. و حتی این کار می تواند منجر به جوانسازی فرد هم بشود .و به آن شخص چهره جذاب تر و به ابرو آن شکل جدیدی خواهد داد . که در نهایت ابرو کاملا طبیعی به نظر خواهد آمد .و مرز بین خطوط میکروبلیدینگ و ابروی طبیعی شخص به سختی قابل تشخیص است . میکروبلیدینگ ابرو آقایان در تهران بکس ( حمید بخشی ) فیبروز یا اسکالپ ابروی آقایان و بانوان در تهران روشی نیمه دائمی برای پوشاندن مناطق خالی ابرو در جهت زیبایی یا قرینه سازی ابرو میباشد که در سالن تهران بکس به طور تخصصی و کاملا حرفه ای و طبیعی زیر نظر برترین های تهران انجام میگردد. محصولات کراتین مو حاوی مقدار زیادی فرمالدهید (کراتین مو ممنوعیت ندارد اما هشدار های زیادی در زمینهی استفاده از آن به مردم داده میشود. ژلاتین حاوی کراتین میباشد، که از مواد اصلی تشکیل دهنده ناخن و مو است که به تقویت آنها بسیار کمک میکند.

عوارض جانبی مشخصی در اراتباط با کراتینه هنوز به تایید نرسیده است ولی گزارش هایی از احتمال سرطان زا بودن مواد حاوی فرمالدئید وجود دارد. بررسی سال 2011 از یک سالن، غلظت فرمالدئید موجود در بخش سشوار را 0.08 تا 3.47 میلی گرم در لیتر نشان داد. 6) در صورتی که به دلیل تغییر مد یا حتی سلیقه شخصی تمایل به تغییر مدل آن داشته باشید ، به راحتی این امکان برای شما وجود خواهد داشت. این رنگ ها به صورت تارهایی کاملا طبیعی به شکل و ظرافت مو داخل ابرو کشیده خواهد شد . یا به اصطلاح رنگ کاشت گردد . در هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ ، پیگمنتر می تواند ، تا حد خیلی زیادی مدل و حتی رنگ ابرو را نیز با اصلاح کردن آن تغییر داده است . در واقع تا زمانی که موهای خود را رنگ یا دکلره نکنید حالت صافی آن باقی میماند. از بهترین روش های صافی و آبرسانی و لطافت بخشیدن به موهای سر بدون اینکه آسیبی به مو های سما وارد شود کراتینه مو است. با استفاده از بهترین متریال و دستگاه های روز دنیا برای حفظ شادابی و برگرداندن طراوت به پوست شما عزیزان انجام میشود.

ماندگاری میکروبلیدینگ از یکسال تا سه سال است و این ماندگاری بدون پخش و تغییر رنگ با حفظ ظرافت و بدون قرمزی میباشد . اگر موهایی معمولی دارید، بعد از مواد گذاری حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه صبر کنید ولی اگر موی فر و زبر دارید بهتر است حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه صبر کنید تا مواد کراتینه به خوبی روی موهایتان اثر بگذارد.در طول مدت زمان توصیه شده، باید هر ۱۰ دقیقه تمام موهایتان را از بالا به پایین شانه کنید و بعد موها را توسط کلاه نایلونی مخصوص رنگ بپوشانید تا مواد جذب موها شوند.8. کراتین پروتئین اصلی موجود در موها است که باعث درخشندگی و صاف شدن موها می شود و اگر شما موهای وز و یا فر دارید کراتین موجود در موهایتان به میزان کافی نیست بنابراین عدم وجود کراتین کافی باعث وز شدن موها می شود. پروتئین اصلی تشکیل دهنده ی ساقه ی مو کراتین نام دارد که وظیفه ی آبرسانی و ویتامینه کردن مو را بر عهده دارد و همچنین نقش مهمی در سلامت موهای شما خواهد داشت. مجموعه زیبایی تهران بکس مرکز تخصصی کراتینه موی آقایان در تهران است که عده ای آن را با نام تهران کراتین Tehrankeratin میشناسند.

تخم مرغ با پروتئین و اسیدهای چربی که دارد روی فولیکول مو مینشیند و نه تنها به شادابی مویتان کمک بلکه موجب صاف تر شدن آن میشود. هر چه رطوبت و چربی مو متعادلتر باشد وزی و خشکی مو هم کمتر میشود. کراتین در واقع یک پروتئین در مو است که در موهای خشک و وز کمتر وجود دارد. اما اگر نمی خواهید موهایتان را صاف کنید، روش هایی از کراتینه مو در کرج وجود دارند که فر و حالت موهای شما را حفظ کرده و صرفا به آن کراتین می رسانند. با استفاده از متد کراتینه برزیلی تنها وز مو گرفته می شود و حالت و فر موها حفظ می شود. چه تغییراتی می توان با میکروبلیدینگ ایجاد کرد ؟ در روش میکروبلیدینگ ابرو خطوط با ظرافت هر چه تمام تر و همچنین شبیه سازی موی ابرو به صورت خطوط سه بعدی کشیده خواهد شد . 1) از اصلی ترین مزایای میکروبلیدینگ ابرو می توان به متقارن سازی و پرشدن ابروها کاملا طبیعی و شبیه سازی موی ابرو به صورت سه بعدی است . کراتین پروتئین اصلی در مو، ناخن و دندان است.

دیدگاهتان را بنویسید