کراتینه مو چیست؟

این محصول ساخت کشور برزیل، دارای حجم ۱ لیتر (۱۰۰۰ سی سی) و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید دارای قدرت صافی بسیار بالا میباشد. از آنجایی که دارای قدرت صاف کنندگی و احیا برابر است (۷۰ درصد)، این مواد مناسب موهایی با فر کمتر و بافت سالم میباشد. می توانید با مرطوب نگه داشتن مو، موهایی سالم و قوی داشته باشید. جایی این کار را انجام دهید که حتما عکس بعد از شستشوی مو و نمونه های چند ماه بعد از کراتینه را دیده باشید. کراتینه مو را برای صاف و براق کردن مو انجام می دهند، این یک نوع روش سریع برای صاف و لخت شدن مو های زبر و موج دار یا فر است. نکته قابل ذکر آن است که در صورت استفاده از این روش بهتر است از شامپوهای بدون سولفات که کراتین دارند استفاده نمایید تا ماندگاری این روش بر روی موها بالا برود.

عجرت سالندارانی که خدمات کراتینه ارئه میدهند کاملا سلیقهای است و برای آن نمیتوان بازه مشخص کرد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری ایسکانیوز به نقل از فابن، کراتین کردن مو یکی از گزینههای جذاب آرایشگران برای مشتریهای سخت پسند است. به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران به نقل از فابن، کراتین کردن مو یکی از گزینههای جذاب آرایشگران برای مشتریهای سخت پسند است. آیا میخواهید موهای جذاب و سالمی داشته باشید، اما نمیدانید باید از کدام روش اصلاحی استفاده کنید؟ ناطقان: کراتین کردن مو یکی از گزینههای جذاب آرایشگران برای مشتریهای سخت پسند است. یکی از این روش های متداول و شایع برای صاف کردن مو «کراتینه کردن مو» است که با استفاده از یک ترکیب شیمیایی و اتو مو انجام می شود. در هنگام اتوکشی باید ریزترین موها نیز اتو شوند. فرد متخصص مواد مخصوص کراتینه را با موها آغشته کرده و سپس به وسیله یک اتو موی سرامیکی که کاملا داغ شده است چندبار موها را اتو می کشد تا مواد به خوبی درون ساقه مو نفوذ کند.

این تجربه از فردی به فرد دیگر متفاوت است و این دلیل بر بهتر یا بدتر بودن هیچ برندی نمی شود. آیا کراتین موها در دوران بارداری و شیردهی مجاز است؟ مسأله بودن یا نبودن فرمالدهید نیست، بلکه حجم فرمالدهید موجود در محصول است. رکنا: کراتینه مو با مواد طبیعی بی ضررتر از مواد شیمیایی موجود در آرایشگاه ها است. کراتین در واقع پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخنهاست و باعث صافشدن و درخشندگی موها میشود. کراتین یک پروتئین است و کراتینه کردن به معنای افزایش پروتئین مو با روش مصنوعی است. ماده کراتین ، سلول های تارهای موهایی را که با هم تداخل دارند را صاف می کند، این به این معنی است که موهای شما قابلیت کنترل بیشتری به نسبت گذشته پیدا می کنند ( راحت تر حالت می گیرند ) و کمتر وز می شوند. اما امروزه بیش از هر زمان دیگری داشتن موهایی صاف که به وضوح درخشنده هستند، طرفداران بسیاری دارد.

امروزه داشتن موهای صاف، براق و درخشان برای خانم ها دیگر یک آرزو نیست! به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، بهترین کار برای برای رسیدن به نتایج خوب، رفتن به سالن آرایشی مورد اطمینان برای این کار است. مشکل آنجاست که این پروتئین نمی تواند به تنهایی وارد بافت مو شود؛ پس به مواد و عوامی دیگری نیاز است تا این پروتئین وارد بافت شود؛ «فرمآلدهید» یا «فرمالدئید» ماده شیمیایی خطرناکی است که در همه انواع کراتینه ها وجود دارد، چون پروتئین کراتین بدون کمک آن نمی تواند به بافت مو نفوذ کند. به همین دلیل شامپو ها، متد ها و متون آموزشی کار با آن به راحتی در دسترس میباشد. قیمت کراتینه کادیو حدود یک میلیون و دویست هزار تومان میباشد. قیمت این محصول حدود سه میلیون تومان (خیلی بالا) و این مواد برای موهای چرب به هیچ عنوان توصیه نمیشود. این روزها یکی از راههای پر طرفدار و پر هزینه درمان آسیب دیدگی مو کراتینه کردن مو است، همچنین این روش به عنوان درمان برزیلی مو هم شناخته شده است که تا حدی به صاف شدن و از بین بردن فری مو کمک میکند. کراتینه کردن موها یکی از روشهای پرطرفدار در میان افرادی است که به زیبایی و سلامت موها اهمیت میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید