کراتینه کردن مو و عوارض خطرناک آن – چطور

اما تاثیری که بر روی فر یا وز مو می گذارد بسته به نوع کراتین معمولا بین سه تا شش ماه است. بعضی از آن ها برای موهای فر و وز کاربرد دارند در حالی که بعضی دیگر فقط برای ترمیم و احیا موها مناسب هستند. فواید کراتینه مو آقایان و زنان تفاوتی با هم ندارند و در هر دو از محلولی برای ترمیم ساختار فولیکول مو استفاده می شود. استفاده از این روش باعث ترمیم موهای آسیب دیده و کراتین های از دست رفته شده و موها را تقویت و ویتامینه می کند. نکته مهمیکه بعد از کراتین کردن احتمالاً شنیدهاید، مراقبت و نگهداری از موهاست. مرکز تخصصی کراتینه مو : سوال شده :کسانیکه مویشان کراتینه میکنند چه مراقبت هایی باید داشته باشند؟ البته کراتینه مو دائمی نیست و بسته به شیوه نگهداری شما از موهایتان بین سه تا شش ماه ماندگاری دارد. همانطور که گفته شد کراتینه مو بین سه تا شش ماه ماندگاری دارد و به نسبت روش های صافی دیگر، بسیار به صرفه تر است.

ابزار کار بسیار مهم هست از اتو موی مخصوص کراتین و شانه چوبی مخصوص کراتین استفاده نمایید. کراتین مو و یا درمان با کراتین یک روش شیمیایی برای بهبود و حفظ سلامتی مو است. همچنین هنگامی که برای شستشوی مواد شیمیایی به سالن مراجعه می کنید برای نگه داشتن اثر صاف کردن از درمان زیبایی دیگری استفاده می شود. این روش در برخی افراد با آسیب همراه است و حتی نه تنها زیبایی موهای خود را بیشتر نمیکنند، بلکه باعث وز شدن و آسیب بسیار زیاد موهای خود میشوند. درمان کراتین بیشتر یک درمان ترمیمی و احیا کننده است ، حتی اگر نوع موی های شما خوب باشد ،باز هم ریشه مو را تقویت می کند و باعث می شود موهای شما انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. این روش کراتینه مو در حدود 5 ماه بیشتر از کراتین برزیلی دوام و ماندگاری دارد و تقریبا برای تمام موها می توان از آن استفاده کرد. بررسیهای موجود در مورد کراتینه کردن مو را میخوانید و فکر میکنید این بهترین روش برای صاف کردن موست. در مطالب بعدی درباره مارک شامپوهای مناسب برای شما عزیزان خواهم نوشت.

شما می توانید در هوای مرطوب یا در زیر باران راه بروید بدون اینکه موهای شما تغییر و یا آسیبی ببیند. بانوان بساری هستند که تمایل دارند موهایی صاف و براق داشته باشند که کراتینه مو راه حل مناسبی است. البته این یک باید نیست و فقط برای گرفتن نتیجه بهتر از کراتینه مفید است. ۶- به طور کلی خیس ماندن موها برای مدت طولانی ، دوام اثر کراتینه را کاهش می دهد. کم شدن مدت زمان خشک شدن و صاف شدن مو : اگر شما شخصی هستید که غالبا موی خود را با استفاده از سشوار خشک و صاف می کنید ، بعد از انجام درمان کراتینه ، مدت زمان این صاف کردن مو ، 40 تا 60 درصد کاهش می یابد. هنگامی که شما از یک اتو مو برای جذب کراتین به مو استفاده می کنید، جنس صفحات اتو موی شما باید تیتانیوم باشد و گرمایی تا 450 درجه فارنهایت داشته باشد و سیستم کنترل دمای آن راحت و خوانا باشد. هر چه تارهای مو نازک تر و حالت مو کم تر باشد جواب بهتری از کراتین مو خواهید گرفت.

این مقدار در هر محصول متفاوت است. سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) تا حد ممکن مقدار این مواد در این محصولات را کنترل کرده است و تحت نظارت دارد. تیتانیوم این قابلیت را دارد که در سریع ترین زمان ممکن به بیشترین حد گرما برسد ( فقط در چند ثانیه ) ، تیتانیوم بر روی محصولات حالت دهی مو ، هیچ اثر دیگری ندارد و اختلالی ایجاد نمی کند. مدت زمان دوام آن چقدر است ؟ در این مدت موهایتان را نباید خیس کنید و اگر احیانا به صورت اتفاقی و یا در اثر عرق کردن موهایتان مرطوب شد باید بلافاصله آن را خشک کنید و ترجیحا با استفاده از سشوار یا اتو ، مو ها را کاملا خشک و صاف کنید . مقدار محلول بایستی به اندازه ای باشد که کل موها را پوشش داده و مرطوب نماید. چه مقدار از این ماده در این محصولات وجود دارد ؟ هنگامی که شروع به صاف کردن مو می کنید ، تیتانیوم ، مقدار گرما و حرارت را به صورت ثابت نگه می دارد . کوتیکول مو پس از جذب کراتین، ظاهر موها را درخشان و براق نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید