کراتین مو در منزل (هرآنچه باید بدانید!) – مجله سین دخت

در واقع محصولاتی که تحت عنوان کراتین در بازارهای مختلف وجود دارند، محصولاتی تجاری با موادی نظیر کراتین هستند. اثر مصرف فرمالدهید و عوارض آن حین استفاده از محصولاتی که حاوی این ماده شیمیایی هستند و یا مدت کوتاهی پس از آن بروز می کند. توجه داشته باشید که هدف از کراتینه تنها داشتن موهای صاف نیست. اما درمان با کراتین بدون مشکلات نیست و نیاز به مراقبت از موهای کراتینه دارد تا موها صاف و صیقلی به نظر برسد. بعد از حمام موها را با حوله خشک کنید تا آبچکان نباشند. در لیست اصول مراقبت از موهای کراتینه کارهایی را که نباید انجام دهید تا بتوانید خاصیت درخشندگی و صافی مو را برای مدت طولانی تر حفظ کنید گنجانده شده است. توجه : در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد نگه داری شود این کپسول به صورت موضعی استفاده میشود. در نتیجه ، موهای شما نه تنها نرم و قابل کنترل می شوند ، بلکه سالم تر می شوند.

و موادی که در این محصولات مو به کار رفته است تأثیر زیادی بر سلامت موهای شما دارند ، به خصوص اگر شما به تازگی درمان کراتینه انجام داده اید. همچنین اگر شما از جمله افرادی هستید که موهای به شدت فر و مجعد دارید کراتین بهتر است روی اثرگذاری بالای کراتین حساب باز نکنید. به علاوه پس از انجام این تکنیک، تا ۳ یا ۴ روز نباید موهای خود را بشویید. به طور معمول ، شما نباید سه روز متوالی پس از درمان موهای خود را بشویید ، ببندید یا گیره بزنید. همه ما به خوبی از خواص روغن نارگیل مطلع هستیم. شامپو معمولا در لیست خرید همه افراد است و بیشتر افراد شامپوهای ارزان قیمت را ترجیح می دهند که صرفه اقتصادی بیشتری دارد. همه این دلایل باعث می شود تا برای کراتین فوری خانگی هم از آب برنج استفاده نمود. با این توضیحات، خرید مواد کراتینه مو از یک برند معتبر از فروشگاهی که محصولات را با مناسبترین قیمت عرضه میکند، در مقایسه با محصولات ارزان اما بینامونشان، اقدامی بهمراتب منطقیتر خواهد بود. یا یک ماسک کراتینه طبیعی از فروشگاهها تهیه کنید یا اینکه به طور دستی خودتان آن را تولید کنید. البته شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که موهای خشک شده که در اثر تکرار رنگ و دکلره رطوبتش را از دسته داده با موهای آسیب دیده و اصطلاحا سوخته کاملا متفاوت است.

شستن فوری موهای خود پس از درمان کراتینه باعث از بین رفتن زودرس مزایای کراتین می شود به همین علت رعایت این نکته در اصول مراقبت از موهای کراتینه حائز اهمیت است. در صورت انجام کراتین باید دقت و حوصله زیادی به خرج دهید تا فواید مواد بر روی موهایتان به خوبی نمایان شود، برخی از این فواید را در زیر مطالعه خواهید کرد:صاف و لخت شدن موهای مجعدجلوگیری از وز شدن مورفع آسیب دیدگی و خشکی موپیشگیری از آسیب جدی و ساختاری مواحیا و ترمیم کوتیکول موکلام آخردر این مطلب، آموزش کراتینه کردن مو و فوت و فن های آن را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا از آن استفاده کنید. شما در بازار آنلاین “خدمت از ما” با چند کلیک ساده، می توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پاسخ دادن به سوالات اولیه از 5 متخصص به رایگان قیمت کراتینه مو زنانه و یا مردانه را دریافت کنید. هرکدام از روشهای کراتینه مو و ریلکسر مو از مواد کاملا متفاوتی تشکیل شده است. زیرا سولفات از بین برنده روغن های طبیعی روی مو و پوست سر شما است و پوست سر و هم موها را خشک و وز می کند.

شامپوی نامناسب، دوش آب داغ مکرر، رنگ کردن مکرر موها از جمله عواملی هستند که باعث از بین رفتن زودهنگام کراتین می شود. چرا که آب داغ و شامپو باعث وز شدن موهای کراتین شده میشوند. همچنین باعث صافتر و درخشانتر شدن موها هم میشوند. از آنجا که ترکیبات قدرتمندی هستند، تمام چربی طبیعی مو و حتی به مرور زمان کراتینی را که با فرایند کراتینه کردن به زور فرمالدهید به موها چسبانده شده را جدا می کنند و باعث می شوند ماندگاری کراتینه کردن کمتر شود. شامپوها و نرم کننده ها نقش بزرگتری از آنچه فکر می کنید بازی می کنند. اما این بدین معنی نیست که فقط کسانی که موهای فر و خشک دارند میتوانند از این روش استفاده کنند؛ افراد با انواع مو، حتی کسانی که موهای معمولی، رنگ شده و حالت دار هم دارند میتوانند موهایشان را کراتینه کنند. از این روش برای افرادی استفاده می شود که موی خوش حالت و فر زیبایی دارند، اما وز بودن موها زیبایی آن ها را از بین برده است. گرچه مقدار فرمالدهیدی که در کراتینه کردن مو آزاد میشود کم است ولی بهتر است از آن اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید