کراتین مو شبنم حضرتی همه چیز درباره کراتین مو %کراتینه مو

رنگ موی شما بعد از عمل کراتینه کردن، حدود دو تا سه درجه روشنتر خواهد شد، بنابراین اگر قصد رنگ کردن و کراتینه کردن هم زمان موهای خود را دارید، برای دستیابی به رنگ موی دلخواهتان، لازم است با یک آرایشگر ماهر در این زمینه مشورت کنید. کراتینه کردن مو از 12 سال به بالا دارای خطرات کمتری میباشد و خانمهای باردار و شیرده بهتر است در این دوران این عمل را انجام ندهند. ولی موضوع اینجاست که موهای کراتینه شده چون آبرسانی شده اند سنگین میشن و موهای تازه رشد کرده رو به سمت پایین میکشن و تا مدتها رشد ریشه اذیتی برای شما نخواهد داشت. اگر برای انجام این کار اول هزینه برای شما مهم هست و بعد کیفیت مواد، دوستانه به شما توصیه میکنیم که اصلا این کار را انجام ندهید. اما توصیه میکنیم برای کراتینه کردن موهای خود از مواد ارزان قیمت استفاده نکنید چرا که شما در نظر دارید با کراتینه کردن موهای خود زیبایی و درخشندگی را به موهایتان را برگردانید، اما اگر از مادههای بی کیفیت و ارزان استفاده کنید ممکن است حتی به موهای خود آسیب بزنید و عوارض جانبی مختلفی هم برای موهایتان داشته باشد.

معمولا هزینه کراتین کردن بسیار بالاست، به ویژه اگر بخواهید این کار را در مراکز معتبر انجام دهید و از موادی با کیفیت بالا استفاده کنید. به دلیل قرار گرفتن مو در معرض عوامل خارجی مانند آفتاب، آلودگی ها یا مواد شیمیایی، کراتین موجود در مو به مرور تخلیه و کمتر می شود که می تواند منجر به خشکی، آسیب دیدگی یا کدر شدن مو شود. 5. شکاف پروتئین موجود در رشته های مو را پر کرده و به سلامت بیش تر آن کمک می کند. پس از آن که عملیات کراتینه روی موها انجام شد باید از شامپوها و نرم کنندههای خاص مثل شامپو کراتینه مو استفاده کنید که فاقد سولفات و مواد شیمیایی مضر هستند. در این روش موها با استفاده از شامپو ( این شامپو نباید حاوی نرم کننده و یا مواد ویتامینه باشد) شسته می شود. در روش صافی ژاپنی پس از انجام مراحل کراتینه برزیلی و استفاده از اتومو برای فیکس کردن آن، مواد صافی ژاپنی توسط شانه بر روی موها گذاشته شده و در صورت ضخیم بودن زیاد مو این کار دو بار انجام می شود. شستشوی زیاد موها چه برای مو های کراتینه شده چه برای مو های معمولی آسیب رسان است.

حجم مو، یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو زنانه و مردانه است، چرا که موهای پرپشت، با حجم زیاد هم، مانند بلندی مو، نیاز به مواد بیشتر، کار و زمان بیشتری دارد. شما در بازار آنلاین “خدمت از ما” با چند کلیک ساده، می توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پاسخ دادن به سوالات اولیه از 5 متخصص به رایگان قیمت کراتینه مو زنانه و یا مردانه را دریافت کنید. این روش ظاهر موهای شما را یکدست و یکپارچه خواهد کرد اما آنها را کاملا صاف و لخت نمیکند. هرکدام از روشهای کراتینه مو و ریلکسر مو از مواد کاملا متفاوتی تشکیل شده است. در غیر این صورت حتی فرترین و وزترین موها هم با چند ساعت اتوکشی کاملا صاف میشوند. در این روش مواد به صورت سرم دوی موها ریخته شده و از اتو مو سرلمسکی برای تثبیت آن استفاده می شود. این ماده به صورت اندک و استاندارد در مواد آرایشی وجود دارد ولی اگر میزان آن از حدی بیش تر شئد می تواند آسیب هایی را به سلامت افراد وارد نماید.

و علاوه بر این به موهای مجعد و حالت دار و فرفری هم کمک می کند تا حالت خود را از دست داده و مطابق سلیقه افراد صاف و یکدست شوند. کراتینه مو، فقط مخصوص موهای فر و وز نیست و تمامی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. روشهای مختلفی برای کراتینه مو بانوان وجود دارد (که بر قیمت کراتینه مو زنانه نیز بیتاثیر نیست). کراتینه کردن مو همیشگی نیست و میزان پایداری و دوام آن بیشتر بسته به جنس و نوع موها و مراقبتهای انجام شده دارد. چرا که استفاده از شامپوهای معمولی دوام کراتینه را پایین میآوردند. کراتینه مو راهکاری مؤثر و پرطرفدار برای ابریشمی و نرم کردن مو است که برای بازسازی موهای خانم ها و آقایان به کار می رود. این پروتئین در موهای فر و مجعد و آسیبدیده کمتر وجود دارد که منجر به خشک و وز شدن این نوع موها میگردد. کراتین و کراتینه کردن مو سبب تنوع حالت موهای وز و فردار است.

دیدگاهتان را بنویسید