کراتین چیست – کراتین درمانی مو

اما در روش دیگر ابتدا ماده کراتینه روی موهای مشتری زده میشود و بعد از گذشت چند ساعت، موها شسته میشود. همانطوری که قبلا اشاره کردیم سولفات کراتین را در خود حل میکند و اثر کراتین مو را از بین میبرد. ماده دیگر، مواد اصلی کراتین است و ماده سوم که آن را نیاز داریم شامپویی است که بعد از کراتینه کردن مو استفاده میشود. پس از انتخاب یک کراتینه مناسب و دارای اصالت ؛شما مصرف کننده عزیز یا سالن دار محترم یه کار کراتینه مو عالی و با کیفیت خواهید داشت . در یک روش به مشتری توصیه میشود که موهای خود را با ماده کراتینه روی مو چند روز بدون شستشو نگه دارد و بعد از چند روز موها را شسته به سالن دوباره مراجعه کند. کراتینه مو در سالنهای زیبایی به روشهای متعددی انجام میشود؛ هر سالن زیبایی بسته به نوع کاری که انجام میدهد و همچنین عوامل دیگر قیمت را تغییر میدهد. سرمها، شامپوها و نرم کنندههای کراتینه مو، معمولا نمیتوانند درست همان کاری را انجام دهند که ماده کراتینه در سالنهای زیبایی انجام میدهد. اما اگر بخواهیم درباره ماسک مو بگوییم باید عنوان کنیم که، ماسک مو یک روش درمانی و نرم کننده عمیق است که به بهبود موهای آسیب دیده کمک میکند.

به کاربردن خود کراتین همانند ماسک بر روی موها. آیا کراتین کردن بر رشد مو ها تأثیر دارد؟ در اینگونه محصولات علاوه بر پروتئین کراتین که جز اصلی مو را تشکیل می دهد، مواد دیگری بسته به فرمولاسیون شرکت تولید کننده وجود دارد. کراتین در واقع یک پروتئین محافظ است، که کمتر از دیگر سلولهایی که بدن تولید میکند، دچار مشکل و نابودی میشود. در واقع محصولاتی که تحت عنوان کراتین در بازارهای مختلف وجود دارند، محصولاتی تجاری با موادی نظیر کراتین هستند. در کل شما هرچه تماس کمتری در طول زمان با آب داشته باشید کراتینه ماندگارتری خواهید داشت. کراتینه کردن مو در زمان پریودی کار درستی است یا خیر؟ افرادی که به فرمالدئید حساسیت دارند و یا مشکلات تنفسی حاد دارند نیز، باید از انجام کراتینه مو خودداری کنند. این محصول بدون سولفات است که به آرامی پاکسازی میکند و در عین حال از رنگ مو محافظت میکند. کراتین مو برای پسران بالای 12 سال نیز مشکل چندانی ندارد. سعی کنید از بهترین محصولات معرفی شده برای کراتین استفاده کنید. به همین دلیل، زنان باردار باید از انجام کراتینه مو در حین بارداری خود خودداری کنند. هنگام خرید کراتین مو باید دقت داشته باشید که در عمل کراتینه مو از محلولی استفاده میشود که باعث آغشته شدن کراتین با موها شده و کتیکول مو را به سبب نبود آن در موهای آسیبدیده، ترمیم میکند.

از آنجایی که کراتین به عنوان یکی از مهمترین عناصر ساختاری مو به شمار میآید، برخی از افراد معتقدند که مکملها، محصولات و روشهای درمانی مانند کراتینه مو میتوانند به تقویت موهای شما و همچنین درمان موی وز کمک کرده و باعث زیبایی موهای شما شوند. کراتینه مو چیست؟کراتین مو چیست؟ فواید کراتین مو چیست؟ بوتاکس مو و کراتینه متداولترین روشهای درمانی هستند که در سالنهای زیبایی برای کسانی که به دنبال موهای صاف و براق هستند، استفاده میشود. روش کراتینه مو که در سالنهای زیبایی استفاده میشود، شامل چند مرحله پ حتی چند روش است. کراتینه مو روشی است که برای انواع مو مورد استفاده قرار میگیرد و محدودیت ندارد. نتیجه به دست آمده از کراتین برای هر فردی با توجه به ساختمان موی شخص متفاوت است و ممکن است پس از استفاده از مواد کراتین دچار آلرژی و یا مشکلات پوستی شوید که توصیه میشود در این صورت حتما به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

کراتین را میتوان از پر، شاخ و پشم حیوانات مختلف تهیه کرد و به عنوان مادهای در لوازم آرایشی مو استفاده کرد. باید توجه داشته باشید که این کار نیاز به تخصص و مهارت دارد و صرفا با تهیه مواد و تجهیزات مورد نیاز برای انجام این کار نمی توانید موهای خود یا دیگران را کراتینه کنید. همچنین عنوان میشود که افرادی با موهای وز و به شدت فر نیز از کراتینه مو استفاده میکنند، تا ظاهر موهای خود را صافتتر و همچنین خوش حالتتر کنند. کراتین مو تنها روش موجود می باشد که نه تنها شیمیایی نیست بلکه خاصیت درمانی و احیای موها را نیز داراست. کراتینه مو، فقط مخصوص موهای فر و وز نیست و تمامی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. دیدگاه دیگری که در خصوص مزایا و فواید کراتینه کردن مو وجود دارد این است که موهایتان به راحتی حتی با هوای آزاد ، خشک می شوند و همین موضوع باعث می شود تا از دستگاه های حالت دهی و گرما دهنده مو مثل اتو مو و سشوار کمتر استفاده کنید و در نتیجه آسیب به موهایتان را به حد اقل برسانید و موهای سالم تر و محکم تری داشته باشید. انجام کراتین برای موهایی با بافت ظریف، نازک، صاف یا موهای بیش از حد فرآوری شده(موهایی که رنگ یا هایلایت سنگین مثل بلوند پلاتینی روی آن انجام شده) توصیه نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید